Čitateľská výzva (nielen) pre malých knihomolov

Pripravili sme pre Vás jednoduchý nástroj, ktorý Vám môže byť nápomocný pri budovaní vzťahu k čítaniu u detí. Stiahnite si náš knihomoľský checklist a vtiahnite tak deti do čitateľskej výzvy za pomoci pozitívnej motivácie.

Stanovte si s deťmi čitateľský cieľ, ktorý majú splniť. Motiváciou im môžu byť malé odmeny priebežne, jedna veľká odmena po splnení výzvy alebo ich kombinácia.  Veď úprimne, každému sa veci robia s väčšou radosťou a hravosťou ak vie, že bude odmenený. Môžete tak hravou formou u detí vzbudiť chuť „zahryznúť sa do čítania“ a vybudovať u nich krásny návyk.

  • stiahnite a vytlačte si ZDARMA náš knihomoľský checklist
  • motivujte deti hravou formou k pravideľnému čítaniu
  • budujte u detí návyk čítania
Čitateľský "checklist"
.

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Provitality, s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre prístup k hre a zasielaním ďalších noviniek od ÍziPízi, ktoré sa budú týkať aktivít s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.