Tomorow – Today

Deti potrebujú priestor pre seba, svoje myšlienky, svoj svet.
Ako im ho dopriať?
Cez hravé písanie a šantivé hranie!

TODY je systém journalingu pre deti. Snažíme sa vytvárať zápisníky a pamätníky pre deti tak, aby pri ich písaní mohli zažiť chvíle pokoja a zahĺbenia, a rovnako tak chvíle plné kreativity a fantázie.

Pri journalingu si deti vytvárajú priestor zachytávať zážitky, spomienky ale aj informácie, ktoré ich zaujali. Niekedy samostatne, inokedy s rodičmi, súrodencami či kamarátmi. Takto vznikajú skvosty, ktoré dnes tvoria zajtrajšok, aby sa zajtra mohol objavovať dnešokSkvosty, z ktorých ani čas spomienky nevymaže.

Prečo je dobré deti v journalingu podporiť?

Samotné zapisovanie a tvorenie denníčkov má pozitívny vplyv na duševné zdravie a pomáha spracovávať prežité zážitky a emócie. Ak sa robí pravidelne, pomáha deťom rozvíjať fantáziu, kreativitu, vnímavosť, znižuje stres, prináša upokojenie, či zlepšuje pamäť.

A kto za TODY stojí?

Jedna obyčajná mama skvelého syna, ktorý je okrem iného aj jej inšpiráciou pri tvorbe rôznych zápisníkov, ktoré sú všetky s láskou navrhnuté i vyrobené doma na Slovensku.

Ak sa Vám moja tvorba páči budem vďačná za Vašu podporu, či už samotným nákupom, alebo zdielaním môjho projektu medzi Vašich priateľov a známych.

TODY Journal

Zostaňme v kontakte

Máte záujem o zasielanie noviniek či tipov na aktivity a výlety s deťmi? Potom neváhajte a prihláste sa na odber noviniek. Sľubujem, že Vás nezahrniem spamom