Prechádzky prírodou.

Chystáte sa s deťmi na prechádzku do prírody alebo na opekačku a potebujete ich zabaviť?

Stiahnite si ZDARMA tieto dve jednouché hry.

Hry do prírody

čo presne pre vás mám?

V súbore Vám pošlem dve hry.

1. Hľadaj a nájdi

Deťom rozdáte zoznam s vecami, ktoré musia v prírode pohľadať. Stačí si zoznam vytlačiť a rozdať deťom vrecúška, kde si nájdené veci budú dávať.

Neskôr, po splnení a nájdení všetkých vecí zo zoznamu, sa dajú s nimi  vymyslieť aj iné aktivity.

Napríklad:

– vytvoriť obrázok z nazbieraných vecí
– vymyslieť príbeh, v ktorom budú spomenuté nazbierané veci
– vyrobiť hudobný nástroj …

Extra tip: Zoznamy sú farebne rozlíšené, aby každé dieťa malo svoju farbu. Toto využijete v prípade, ak sa im rozhodnete schovať za odmenu aj nejaké prekvapko. To môže označiť príslušnou farbou, aby každé dieťa vedelo čo mu patrí.

1. Prechádzka prírodou

Toto je aktivitka skôr na pozornosť. Stačí si v prírode všímať okolie a čo dieťa zbadá to si poznačí. Po návrate domov si navyše môže svoj zoznam aj krásne vyfarbiť.

Ak Vás hry zaujali, stačí vypísať formulár nižšie a rada Vám ich obratom pošlem.

.

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Provitality, s.r.o.) ich na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre prístup k hre a zasielaním ďalších noviniek od ÍziPízi, ktoré sa budú týkať aktivít s deťmi. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom zaslanom e-maile.